Купити тканину для спорту за низькою ціною в Україні
Зручна форма для занять йогою, аеробікою або силовим тренінгом - половина успіху. Але проблема в тому, що в профільних магазинах підібрати відповідний комплект або складно або дорого.
Оптимальний варіант - озброїтися ниткою, голкою, швейною машинкою та підготувати спортивне екіпірування самостійно.
І перше, що вам потрібно вибрати тканину для спортивних костюмів, що підходить за кольором, властивостями та іншими характеристиками.
Яка має бути тканина для спортивної форми
Щоб одяг для тренінгів не обмежував рухів і дарував комфорт під час інтенсивного навантаження, потрібно підібрати матеріал, що відповідає наступним вимогам:
- екологічність: вироби з натуральних та синтетичних волокон, що не викликають алергії, почервоніння, подразнення на шкірі - цінне придбання для спортсмена;
- еластичність: речі не повинні обмежувати рухи або розходитися, коли ви присідаєте або робите глибокий випад;
- гігроскопічність: якщо тканина не пропускає повітря і не відводить вологу, то ефективність тренінгу знижується, оскільки ви втомлюєтеся набагато швидше;
- практичність: догляд за екіпіруванням повинен зводитися до ручного або машинного прання та сушіння. Якщо для виведення плям від поту доведеться купувати спеціальні засоби і витрачати 30-40 хвилин на прання, догляд за формою стане головною перепоною на шляху до підтягнутої фігури.
Матеріалів, які відповідають цим вимогам, досить багато. Але ми вибрали два варіанти – мікрофліс та дайвінг.
Огляд тканин для пошиття спортивного одягу
Перший варіант – мікрофліс. Цей матеріал використовується для пошиття пайт, жилетів, штанів, призначених для занять на свіжому повітрі.
Мікрофліс чудово зберігає тепло, пропускає повітря та відводить вологу. При цьому в нього м'яка та приємна текстура. Пробіжка, силові або аеробні тренування на відкритих майданчиках будуть комфортними, а головне результативними.
Другий варіант – дайвінг. Його часто називають "спортивним трикотажем". Еластична, міцна, практична тканина, з якої шиють стильні штани, шорти, топи, майки, кельми для занять як на стадіонах, так і в закритих залах.
І головне, що речі, виконані з дайвінгу, не змінюються, а видалити будь-які забруднення (плями поту, пилу, бруду) та усунути неприємний запах можна за допомогою замочування у прохолодній воді.
Вибирайте відповідний матеріал і зшийте екіпірування, яке стане надійним помічником у боротьбі за струнку фігуру!