найбільший магазин
тканин в Україні

Виберіть бажаний спосіб покупки

Інтернет-магазин тканин оптом та в роздріб в Україні

Для власників майстерень, ательє, дизайнерських компаній та студій, що випускають модний одяг для дорослих та дітей, інтернет-магазин тканин «Гранд Текстиль» стане надійним діловим партнером, а для тих, хто купує товар у роздріб – постачальником якісних матеріалів.

Наша мета – продаж матерії від найкращих фабрик Китаю та Кореї. У нас можна замовити тканини оптом в Україні за вигідною ціною з доставкою по всій території країни. Термін транспортування замовлення від 3 до 7 робочих днів.

«Гранд Текстиль»: головні пріоритети компанії

Основна місія нашої команди – реалізація матеріалів для пошиття одягу та домашнього текстилю. Наш магазин тканин оптом та в роздріб пропонує придбати продукцію провідних виробників Китаю та Кореї, для якої характерно:

  • висока якість: ми купуємо матерію, виготовлену з натуральних волокон, щоб ви отримали «основу» для пошиття стильних речей, яка не провокує алергічні реакції, приємна на дотик і зберігає первісний вигляд протягом тривалого часу;
  • практичність: ці матеріали не линяють, не мнуться, і не вимагають особливого догляду. І це – оптимальне рішення для тих, хто цінує зручність і комфорт;
  • тривалий термін служби: для виробництва полотен китайські та корейські фабрики використовують натуральну сировину, яка не боїться вологи, низької та високої температури повітря, і за рахунок цього служить довгий час.

У нас можна купити тканини оптом та в роздріб, що відповідають передовим вимогам та дизайнерським трендам.

Переваги нашого інтернет-магазину

Відмінний асортимент товару. У нашому каталозі тканин понад 5000 позицій. В Україні не кожен маркет чи спеціалізований надає подібне багатство та різноманітність матеріалів.

Лояльні ціни. Вартість полотен у нас формується з урахуванням їхнього складу, кольору, якісних характеристик. Ви отримуєте товар за оптимальною вартістю.

Зручна форма замовлення. Оформити покупку можна за телефоном чи на сайті, використовуючи картку товару. Також ви можете відвідати склад тканин. Оптом і вроздріб тут купують матеріали після того, як оцінять їх колір та текстуру.

Оперативна доставка. Термін транспортування – від 3 до 7 робочих днів, але якщо вам терміново потрібен матеріал, ви можете забрати оптову партію або кілька метрів тканини з нашого складу.

Якщо вам потрібен надійний постачальник тканин оптом та в роздріб, звертайтесь до «Гранд Текстиль»!